Feel the Magic of Karkonosze Mountains!
Visit our apartments
Why to choose our apartments ?
Comfort of space
Each of our apartments consists of comfortably furnished living room with kitchenette , bedroom, spacious bathroom, and balcony with breathtaking view over Szrenica. The building is situated in a quiet neighbourhood to let our Guests truly relax.
Luxury of accessibility
The access to our apartments is really easy. The building is designed and adapted also for disabled persons , who may use lift. Moreover as our Guest you may use individual parking place and special room for skis and bicycles.
Convenience of vincinity
Our apartments are situated in the vincinity of Szklarska Poręba center - only 250 metres by foot. You will also find a sports stadium and park nearby.
Utility of furnishings
All our apartments are comfortably furnished. You will find there good quality coffee machine, LED TV with blu-ray disc player, high quality bathroom fittings, and more. You may connect to the world through broadband wireless internet access.
Visit our apartments

Our apartments provide our Guests with ideal conditions for true leisure. Elegant design, comfortable furnishings, and unique atmosphere - all to achieve one goal: let you feel exceptional.

our standard:
  • LED TV with blu-ray disc player
  • well- equipped kitchen
  • modern coffee machine
  • high quality bathroom fittings
  • individual parking place
  • room for skis and bicycles
  • broadband wireless internet access

For the well-being of all Guests smoking is strictly forbidden. Guests are not allowed to bring pets with them either.

ONLY 420zł in season
340zł off season
RESERVATION

Reserve your apartment - it takes just a few moments !

Apartments Golden Owl were built to provide our Guests with ideal conditions for true leisure in one of most beautiful parts of Poland - Karkonosze Mountains. Szklarska Poręba is most convinient palce to start unforgettable mountain excursions from.

Spending your time with us, you may count on contact with nature, and service of the highest standard. We make all efforts to let our Guests feel exceptional no matter how long they stay.


Guests opinions

Well, I am very satisfied with my stay in Golden Owl. I like to actively spend time, so evenings in apartment after all-day mountain excursion were really enjoyable.

- Marek Bartosiński

The whole family is satisfied - even kids. Apartments are really well furnished, landscape is beautiful, and the neighbourhood is quiet - due to that we were able to rest from the noise of big town.

- Daniel Miara
Contact

In case of any questions please contact us !

Send message


Maja Zamroch
tel. +48 607 827 640
mail: m_zamroch@vp.pl
Sławomir Zamroch
tel. +48 691 387 632
mail: m_zamroch@vp.pl
Address data
Villa Park
ul. Dworcowa 1 a
58-580 Szklarska Poręba
+48 607 827 640
See how to reach us
Stay in touch: Facebook
Regulamin

Aby zapewnić naszym Gościom spokojny i bezpieczny pobyt w naszych apartamentach, opracowaliśmy poniższy regulamin.

Klient dokonujący rezerwacji apartamentu, jednocześnie akceptuje niniejszy regulamin, który jest integralną częścią umowy wynajmu apartamentu.

Rezerwacja 

Rezerwacji można dokonać poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego umieszczonego na stronie internetowej , mailowo lub telefonicznie. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zaliczki w wysokości 30% wartości wynajmu na podane na stronie internetowej konto bankowe. W ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji Klient otrzymuje mailowe potwierdzenie. Jeżeli rezerwacja zostanie dokonana w piątek, sobotę lub niedzielę potwierdzenie zostanie odesłane w poniedziałek. Minimalny okres wynajmu wynosi dwie doby, bądź jedną z dodatkową opłatą.

Opłaty za wynajem 

Opłaty za wynajem apartamentów pobierane są w dwóch ratach. Pierwszą ratę w wysokości 30% należności (przy rezerwacji apartamentu na jedną dobę kwota zadatku wynosi 100%) należy wpłacić przelewem w ciągu 2 dni roboczych od momentu otrzymania potwierdzenia rezerwacji, ale nie później niż w dniu przyjazdu. Brak wpłaty w powyższym terminie oznacza odstąpienie od umowy wynajmu. Pozostałą kwotę Klient jest zobowiązany zapłacić w dniu rozpoczęcia pobytu. Płatności należy dokonywać przelewem bankowym lub gotówką.  Zaliczka nie podlega zwrotowi.

Przeniesienie rezerwacji na inną osobę 

W każdej chwili Klient może przenieść na inną osobę wszystkie przysługujące mu z tytułu rezerwacji uprawnienia, jeżeli jednocześnie osoba ta potwierdzi przejęcie wszystkich wynikających z tej rezerwacji obowiązków. W takiej sytuacji należy niezwłocznie powiadomić nas o zmianie rezerwującego, podając jego dane personalne (imię, nazwisko, telefon kontaktowy, adres mailowy). 

Przyjazd i zakwaterowanie

Klient ma obowiązek poinformować osobę odpowiedzialną za przekazanie kluczy najpóźniej na godzinę przed przyjazdem do apartamentu. W przypadku braku możliwości dotarcia na umówioną wcześniej godzinę Klient zobowiązany jest do niezwłocznego powiadomienia telefonicznie osoby odpowiedzialnej za przekazanie kluczy. Ponadto Wynajmujący zobowiązany jest do zapłaty kwoty widniejącej na potwierdzeniu rezerwacji nawet jeśli, z przyczyn niezależnych od nas, przyjazd lub pobyt ulegnie opóźnieniu lub skróceniu (powody osobiste, trudności komunikacyjne, strajki, itp.). Ze względu na bezpieczeństwo Klient zobowiązany jest do wylegitymowania się dowodem osobistym lub innym dowodem tożsamości a także wypełnić kartę meldunkową zaraz po przybyciu.

Doba hotelowa 

Doba hotelowa trwa od godz. 14.00 w dniu przyjazdu do godz. 11.00 w dniu wyjazdu. 

Kaucja

W momencie przekazania kluczy Klientowi, pobierana jest kaucja w wysokości 200 zł.

Zobowiązania Klienta 

1. Liczba osób mogących zamieszkać w apartamencie jest ograniczona do podanej w ofercie i nie może być większa od podanej w karcie meldunkowej. Klient zobowiązany jest do poinformowania nas telefonicznie i mailowo o przekroczeniu tej liczby. W takiej sytuacji proponujemy dostawki. Jeśli w momencie przyjazdu liczba ta przekroczy liczbę osób podaną w ofercie/potwierdzeniu rezerwacji, osoba odpowiedzialna za klucze może odmówić ich wydania. Jeśli w czasie pobytu lub na końcu pobytu okaże się, że liczba zamieszkałych osób jest większa od podanej, Klient może zostać obciążony kosztem za pobyt dodatkowych osób.

2. Klient zobowiązany jest do dbania o zachowanie zasad dobrego sąsiedztwa w tym do przestrzegania godzin ciszy nocnej (od 22.00 do 6.00) i utrzymywania obiektu w stanie zastanym. Ponadto jego obowiązkiem jest niezwłoczne poinformowanie osoby odpowiedzialnej za przekazanie kluczy o ewentualnych szkodach i brakach zastanych w apartamencie.

3. Klient zobowiązany jest pokryć koszty związane z ewentualnymi stratami, które wystąpiłyby w skutek niewłaściwego użytkowania apartamentu.

4. Klucze do apartamentu przekazywane są bezpośrednio w ustalonym miejscu i o ustalonej godzinie. Jeśli Gość nie może dotrzeć na ustaloną wcześniej godzinę powinien niezwłocznie poinformować o tym osobę odpowiedzialną za wydanie kluczy.

5. Opłatę za pobyt uiszcza się z góry w dniu przyjazdu,  przy odbiorze kluczy. 

6. Zdanie klucza w dniu wyjazdu odbywa się w sposób ustalony z osobą odpowiedzialną za klucze. 

7. Organizowanie imprez towarzyskich w apartamencie jest zabronione. Za zorganizowanie imprezy towarzyskiej, uciążliwej dla innych lokatorów,  może być pobrana kara w wysokości wpłaconej kaucji.

8. Obowiązuje zakaz palenia w apartamentach. W przypadku złamania tego zakazu zostanie nałożona kara w wysokości pobranej kaucji.

9. W apartamentach możliwe jest przechowywanie sprzętu narciarskiego jednak wyłącznie na specjalnych wieszakach na narty i przy zastosowaniu korytek do spływającej wody. Buty narciarskie powinny być również przechowywane w korytkach. Obowiązuje zakaz wnoszenia sprzętu narciarskiego do łazienek lub pokoi oraz opierania go o ściany, co mogłoby spowodować uszkodzenie powłoki malarskiej. W przypadku niedostosowania się do zakazu, nakładana jest kara pieniężna w wysokości pobranej kaucji.

10. W przypadku zgubienia kluczy od apartamentu Klient jest zobowiązany do uiszczenia opłaty w wysokości 50zł brutto. 

11. W przypadku wystąpienia nagłych i nieprzewidzianych okoliczności, zastrzegamy sobie prawo do zmiany zarezerwowanego apartamentu.

12. Zabranie ze sobą zwierząt domowych jest  niedozwolone. Obsługa apartamentu odmówi udostępnienia miejsca noclegowego gościom, którzy zabrali ze sobą zwierzę domowe do obiektu. Gość apartamentu ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia poczynione przez zwierzę w wyposażeniu oraz urządzeniach technicznych apartamentu.

13. Wcześniejszy wyjazd gościa, z przyczyn niezależnych od właściciela apartamentu, nie uprawnia go do żądania zwrotu kwoty za niewykorzystane świadczenie.

14. Zabrania się używania materiałów pirotechnicznych i łatwopalnych wewnątrz apartamentów,  jak też na balkonach . W przypadku niedostosowania się do zakazu, nakładana jest kara pieniężna w wysokości pobranej kaucji.

15. Dane osobowe przekazywane nam przez Klientów będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji rezerwacji oraz do ewentualnej wysyłki informacji o promocjach sezonowych.

16. Zabrania się publikowania bez pisemnej zgody  zdjęć oraz innych materiałów multimedialnych, na których można zidentyfikować apartament lub jego część. W szczególności zakaz dotyczy materiałów mających charakter nieobyczajny, które mogą naruszyć dobre imię apartamentów.

17. Na wyposażeniu apartamentów znajdują się urządzenia elektryczne jak kuchenka mikrofalowa z funkcją piekarnika, płyta indukcyjna czy ekspres do kawy. Prosimy o zapoznanie się z instrukcjami obsługi bądź zapytanie o sposób użytkowania osoby odpowiedzialnej za wydanie kluczy.